Siteme Entegrasyon yaptim ama Hatali?

'PHP' forumunda mois100 tarafından 22 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. mois100

mois100 New Member

Konular:
    2
    merhaba siyah.co aillesi,
    sorunuma bi göz atarsaniz cok sevinirim?

Internet aleminde bu sayfaya denk geldim Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... fazla lafa gerek yok sanirim ne oldugu acik ortada?
    Bunu kendi siteme yüklemeye calistim arkadaslar, calismasina calisti hersey normal gözüküyor ama ne hikmetse herhangi bir puhutv dizinin adresini yapistirip Calistir Butonuna tikladigimda cesitli Indirme secenekleri göstermesi gerekirken göstermiyor? hatta o bölüm hic gelmiyor? Orijinal sayfasin da deniyorum hersey normal ve calisiyor ama benim sayfamdan tam 4/4 lük sonuc alamiyorum?

Sorun nedir? Ne yanlisim var acaba? Eksik olan sey Ne? Yardimci olabilirmisiniz lütfen?

Orijinal Sayfa: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... calisiyor
    Benim Sayfa: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... calismiyor

Simdiden tesekkür ediyorum ve haberlerinizi bekliyorum

sevgiler
    mois100

2. mois100

mois100 New Member

Konular:
    2
    Arkadaslar fikirlerinizi bekliyorum.

3. hayabusa

hayabusa New Member

Konular:
    25
    yanlış anlamadıysam siteyi farklı kaydet yaparak dosyaları sitenin ftp sunucusuna kopyaladın. bu şekilde sadece html dosyaları çekersin çalıştıra basınca php dosyaları çalışıyor. bu dosyalarada sadece site sahibi erişebilir.

mois100 bunu beğendi.
  4. mois100

mois100 New Member

Konular:
    2
    @hayabusa

cevabin icin tesekkür ederim, ben site sahibi ile görüstüm Script i vermiyor... tmm dedim YT gibi Embedded Komutlari (Iframe) ile yapalim bari dedim onada iyi bakmiyor.
    Daha Ne gibi imkanlarim var? Veya o sitenin yaptigi islemi bana script olarak biri yazabilir mi acaba?

sevgiler
    mois100

Bu Sayfayı Paylaş