Saçlarım Aşırı Derecede DöküLüyor :(

'Erkekçe Cinsellik ve Sağlık' forumunda ozzyjix tarafından 10 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

1. ozzyjix

ozzyjix New Member

Konular:
    26
    Arkadaslar SAçım yaglı ve hergn Asırı derecede Dökülüyor .. Ön taraflarımda zayıflık var ve ne yapcagımı vs bilmiorum :( şampuan vs önerinizi bekliorm

2. kent55

kent55 Administrator Site Yetkilisi

Konular:
    17,419
    doktora gitmeni tavsiye ederim doktor tavsiyesi ile kullan .. veya berberine gidip berberin sana önerebilir .. bioxin falan var ama bunları doktor tavsiyesi ile kullanmanız daha doğru olacaktır..

3. mr.aLi

mr.aLi Moderator

Konular:
    1,545
    Kent55'e KatıLıyorum MutLaka Doktora Git Bence de

4. Su Perisi

Su Perisi New Member

Konular:
    72
    aktarlarda satılan mecit efendi sarımsaklı sampuanı kullanmanı öneririm benim çok işime yaradı aynı markanın birde bakım yagı var bu bitkisel bişey oldugu için bi zararı yok ben 1 yıldır kullanıyorum

5. icemen

icemen New Member

Konular:
    2,413
    ben ne kullandıysam yaramadı artık kel sayılabilecek bi kafam var, eğer yeni dökülmeye başlamışsa hemen doktora git, yılan yağı iyi diyorlar ama onu da kullandım. bünyeden bünyeye değişiyor sanırım

6. goffee

goffee New Member

Konular:
    9
    bende geç kalmadan önlem alabilmen için doktora gitmen taraftarıyım.

7. bLueXtremE

bLueXtremE Active Member

Konular:
    3,196
    Bi arkadaşımdada senin sorunundan vardı doktora gitti hem tablet hemde iğne verdi zinco 50mg kullandı belli bi süre sonra düzeldiğini söyledi..

8. canergkts

canergkts Member

Konular:
    0
    Hocam geçmiş olsun öncelikle. Saç dökülmesinin ana sebebi stres ve mineral eksikliğidir. Beslenmenizden tutun düşüncelerinize kadar her biri etkiliyor saçlarınızı.
    Anlayacağınız kafanız ne kadar rahatsa saçlarınızda o kadar rahat. Diyetisyene görünmekle başlayabilirsiniz işe. Düzgün bir beslenme önerisi sunar diye düşünüyorum.
    Ayrı olarak zeytinyağı ile masaj yapmanın saç diplerini beslediğini söylüyorlar. Şu haberden bakabilirsin detaylı olarak: https://bilgihanem.com/sac-dokulmesinin-sebepleri-nelerdir/
    Denemekten zarar gelmez sanırım... Tekrar geçmiş olsun.

Bu Sayfayı Paylaş